Lefrosch

  (17)

Lefrosch to polski producent dermokosmetyków obecny na rynku od 2005 roku. Pierwszymi wyrobami marki były preparaty Pilarix® i Squamax. Od tego czasu Lefrosch dostarczył swoim odbiorcom ponad 2,5 miliona sztuk kosmetyków.

Sortuj według

Dermokosmetyki i produkty dla kriochirurgii Lefrosch

Kosmetyki do ciała Lefrosch powstają z myślą o potrzebach skóry wymagającej. Wśród nich pojawiają się balsamy, maści dermatologiczne, płyny do mycia, kremy do ciała i szampony do włosów. Marka oferuje także preparaty do paznokci z serii NormaNail. Produkty te są wykorzystywane do pielęgnacji płytki, skórek i wałów paznokciowych, których struktura została uszkodzona. Preparaty Lefrosch są polecane osobom borykającym się z przesuszeniem skóry, rybią łuską, atopowym zapaleniem, świądem, wypryskami, łuszczycą czy egzemą.

Lefrosch jest również producentem przenośnych systemów do kriochirurgii. Są one wykorzystywane w walce z dziewięcioma typami zmian skórnych. Produkty te stosuje się w profesjonalnych placówkach medycznych. Marka oferuje preparaty do używania kilka razy w ciągu dnia, w trakcie mycia ciała i twarzy, a także te na noc. Ceny produktów Lefrosch różnią się w zależności od ich przeznaczenia, składu i pojemności opakowania. Wyroby te zostały przetestowane przez Instytut Kosmetyki Lekarskiej w Warszawie.

Kosmetyki Lefrosch o bogatych składach

W preparatach Lefrosch dostępnych w Dr. Max zastosowano wiele naturalnych substancji. Wśród nich można wyróżnić olej rycynowy, który pomaga natłuścić skórę i płytki paznokciowe, a także ochronić je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i wysychaniem. W wielu preparatach Lefrosch znajduje się też mocznik, który wspiera utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia w tkankach. W kosmetykach tej marki zastosowano również witaminę E, ceramidy, cholesterol, masło shea, lanolinę oraz keratynę.

Lefrosch oferuje także produkty do zrogowaciałego naskórka. Oprócz wymienionych substancji zawierają one kwas salicylowy, który pomaga oddzielić nawarstwione rogowacenia. W kosmetykach tych zastosowano również alantoinę. Składnik ten wspiera regenerację skóry podrażnionej, chorobowo zmienionej lub biologicznie uszkodzonej. W maści pielęgnacyjnej dziegciowo-siarkowej Lefrosch Exo Tar zastosowano natomiast ekstrakt z dziegciu sosnowego, który pomaga zahamować proces nadmiernego rogowacenia naskórka.