Floradix Żelazo i Witaminy, suplement diety, 500 ml

Dostępny
46,50
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100002181

FLORADIX Żelazo i witaminy - suplement diety.

Dystrybutor

SALUS Haus

Producent

SALUS Haus

Przeznaczenie

Floradix jest pożytecznym suplementem dla kobiet, które tracą duże ilości żelaza w cyklach miesiączkowych, podczas ciąży lub w okresie laktacji.

Skład

Ekstrakt z drożdży (26,1%), skrobia ryżowa, wyciąg z mieszaniny suszonych ziół (17,4%), glukonian żelaza (II), suchy wyciąg z owoców dzikiej róży, witamina C, niacyna, witamina B6, B2, B1, kwas foliowy, witamina B12, substancja wypełniająca: celuloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemy, stearynian magnezu i talk, substancja glazurująca: szelk, emulgator: polisobat 80.


Jak stosować

Spożywać doustnie.

Tabela

-

Waga

500 ml

Właściwości

Floradix jest pożytecznym suplementem dla kobiet, które tracą duże ilości żelaza w cyklach miesiączkowych, podczas ciąży lub w okresie laktacji. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji przed rozpoczęciem przyjmowania produktu powinny zasięgnąć opinii lekarza Floradix pomaga też utrzymać właściwy poziom żelaza osobom odchudzającym się i wegetarianom. Zawiera glukonian żelazawy w formie płynnej, czyli tej, która jest najlepiej przyswajana przez organizm.

Dzienne spożycie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 10ml dwa razy dziennie najlepiej przed porannym i wieczornym posiłkiem. Dzieci między 6-12 rokiem życia: 10 ml raz dziennie Dzieci między 3-5 rokiem życia: 5 ml raz dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.