Nicorette

  (16)

Marka Nicorette należy do koncernu Johnson and Johnson. Opracowała urozmaiconą ofertę produktów nikotynowej terapii zastępczej. Gumy, spraye, tabletki i plastry Nicorette pomagają w walce z nałogiem.

Sortuj według

Plastry Nicorette pomogą Ci zerwać z nałogiem

Plastry NICORETTE Invisipatch łagodzą objawy wiążące się z odstawieniem nikotyny. Zmniejszają ochotę sięgnięcia po papierosa, co ułatwia pokonanie nałogu. Opracowane przez Nicorette plastry mają prostokątny kształt. Nikotyna jest w nich równomiernie rozmieszczona. Po przyłożeniu plastra do skóry, substancja stopniowo zaczyna wchłaniać się do organizmu. Plastry Nicorette pomagają uporać się z głodem nikotynowym nawet przez 16 godzin.

Pozostałe produkty w ofercie Nicorette

Nikotynowa terapia zastępcza nie musi być droga. Produkty Nicorette mają przystępną cenę. Niezależnie od tego, jaką formę terapeutycznych preparatów z nikotyną się preferuje, uda się znaleźć je w ofercie marki. Dzięki nim walka z nałogiem okaże się łatwiejsza. Sprawdź, jakie inne produkty Nicorette, poza plastrami, znajdziesz w aptece!

Kiedy masz ochotę na papierosa, możesz sięgnąć po gumy Nicorette. Produkty pomagają kontrolować głód nikotynowy i łagodzą objawy odstawienia. Stworzone przez Nicorette gumy zostały dostosowane do liczby papierosów palonych dziennie. Jeżeli pali się mniej niż paczkę na dobę, wystarczy produkt w wariancie 2 mg. Dla osób palących w ciągu dnia paczkę papierosów lub więcej opracowano gumę 4 mg. Jeżeli nie lubi się gum do żucia, podobne działanie wykazują produkowane przez Nicorette tabletki. Do stosowania doustnego nadaje się również Nicorette spray. Dostarcza on niewielką ilość nikotyny do organizmu przez krótki czas i ma przyjemny smak.