Leki na owrzodzenia, maści

  (31)

W wyniku procesów zapalno-martwiczych powstają owrzodzenia. Są to ubytki na błonach śluzowych i w tkance skórnej. Rany są niezwykle bolesne i trudne do wyleczenia. Im szybciej zastosowane zostaną leki na owrzodzenia, tym mniejsza szansa pozostawienia bli

Sortuj według
Owrzodzenia

Owrzodzenia

Leki na owrzodzenia - dezynfekcja i regeneracja

W przypadku trudno gojących się ran znacznie łatwiej o zakażenie bakteryjne. W związku z tym leki na owrzodzenia mają szeroki zakres zastosowań: pomagają złagodzić ból, wspomagają proces regeneracji i odbudowę skóry. Wiele z nich ma także właściwości przeciwbakteryjne, co umożliwia dezynfekcję rany bez konieczności stosowania dodatkowych farmaceutyków. Preparatyna owrzodzenia należy użyć od razu, gdy tylko pojawiają się pierwsze zaczerwienienia.

Preparaty na owrzodzenia

Preparaty na owrzodzenia dostępne są bez recepty. U osób chorych na cukrzycę, nowotwory lub starszych leki na owrzodzenia wymagają konsultacji lekarskiej.

Żele i maści na owrzodzenia

W leczeniu trudno gojących się ran doskonale sprawdzają się żele i maści na owrzodzenia. Wykazują skojarzone działanie i przynoszą natychmiastową ulgę choremu. Rany należy pokrywać cienką warstwą maści na owrzodzenia kilka razy dziennie.

Marki powiązane z kategorią: Owrzodzenia