Aleksandra Dziura

Aleksandra Dziura

4 artykuły
Jestem dietetyczką kliniczną i sportową, copywriterką oraz autorką książek. Interesują mnie w szczególności powiązania między żywieniem a gospodarką hormonalną, przewodem pokarmowym i pracą układu nerwowego. Na co dzień zajmuję się edukacją na temat zdrowego stylu życia podczas konsultacji indywidualnych, zajęć grupowych oraz dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w social mediach.
 • HMB – co to jest i jakie ma działanie?

  Jak działa HMB i kiedy warto go stosować? To związek chemiczny, o którym warto pomyśleć, jeśli jesteś sportowcem i trenujesz siłowo. Przeczytaj nasz poradnik, aby dowiedzieć się o nim więcej.
  HMB – co to jest i jakie ma działanie?
 • Odpłatność za leki – od czego zależy i jakie są rodzaje?

  Kwestia odpłatności za leki rodzi wiele pytań i wątpliwości. W tym artykule podpowiemy Ci, co to jest opłatność, od czego zależy i jakie są jej rodzaje. Dowiedz się więcej!
  Odpłatność za leki – od czego zależy i jakie są rodzaje?
 • Jakie zioła pomogą na infekcje intymne?

  Rośliny wykorzystywane są w leczeniu problemów intymnych od tysięcy lat. Jakie zioła pomogą na infekcje intymne? Czy są bezpieczne? Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule.
  Jakie zioła pomogą na infekcje intymne?
 • Elektrolity w ciąży – czy są potrzebne i jak je przyjmować?

  Elektrolity są niezbędne dla zdrowia mamy i rozwoju dziecka. Czy w ciąży można pić elektrolity? Jakie wybrać i jak je przyjmować? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.
  Elektrolity w ciąży – czy są potrzebne i jak je przyjmować?