Kremy do rąk

  (203)

Ręce to nie tylko Twoje narzędzie pracy, ale także wizytówka. Niestety, gdy zapominasz o ich regularnej pielęgnacji, nie prezentują się najlepiej. Na szczęście z pomocą w takiej sytuacji przychodzi krem do rąk.

Sortuj według
Kremy do rąk

Kremy do rąk

Krem do rąk w codziennej pielęgnacji skóry dłoni

Kremy do rąk mają bogatą, gęstą konsystencję (w przeciwieństwie do lekkiego kosmetyku, jakim jest balsam do rąk). Nadają się do aplikacji na skórę zarówno w ciągu dnia, jak i na noc (nałóż wtedy grubszą warstwę i załóż bawełniane rękawiczki, aby się lepiej wchłonął). Jeśli masz tendencję do zapominania o nawilżaniu dłoni, postaw przy umywalce krem do rąk z pompką – dzięki temu łatwiej będzie Ci go użyć po każdym umyciu dłoni.

Krem do rąk i paznokci – jaki powinien mieć skład?

Dobry krem do rąk powinien mieć skład oparty na naturalnych roślinnych olejach i ekstraktach. Lista sprawdzonych, cennych komponentów jest naprawdę długa i zależy przede wszystkim od tego, jakie potrzeby skóry chcemy zaspokoić. To najważniejsza sprawa, którą należy wziąć pod uwagę przed zakupem kremu.

Kremy do rąk – na co zwracać uwagę przy wyborze?

Kremy do rąk to jedna z najbardziej zróżnicowanych grup kosmetyków. Możesz przebierać wśród produktów takich jak kojący, przeciwstarzeniowy, regenerujący czy nawilżający krem do rąk. Ogromna różnorodność zapachów również umożliwi Ci znalezienie kosmetyku idealnego wśród dostępnych kremów do rąk.

Przeciwstarzeniowy krem do rąk i paznokci

Krem do rąk i paznokci o formule anti-aging powinien zawierać przeciwstarzeniowe składniki takie jak witamina E, prowitamina B5, ekstrakt z cynamonu i wanilii czy mocznik. Pozwolą one zachować skórze Twoich dłoni piękny i jędrny wygląd.

Nawilżający krem do rąk

Nawilżający krem do rąk powinien mieć lekką konsystencję i szybko się wchłaniać. Formuła takiego kosmetyku może zawierać glicerynę, mocznik w wysokim stężeniu (np. 10%) albo polisacharydy.

Regenerujący krem do rąk i paznokci

Jeśli skóra na Twoich dłoniach jest wysuszona i popękana, a skórki przy paznokciach łatwo się zadzierają, wybierz regenerujący krem do rąk i paznokci z olejkiem arganowym, masłem shea i pantenolem.

Krem do rąk z pompką

Krem do rąk z pompką to produkt, który gwarantuje higieniczną aplikację. Bakterie i grzyby mają utrudniony dostęp do wnętrza kosmetyku, dzięki czemu dłużej zachowa on przydatność do użycia. Poza tym to wygodne rozwiązanie – wystarczy nacisnąć, aby nałożyć odpowiednią porcję.

Antybakteryjny krem do rąk

Opakowanie z pompką to nie jedyny sposób na ochronę przed bakteriami (zarówno kosmetyku, jak i skóry dłoni). Krem do rąk o formule antybakteryjnej może zawierać m.in. koloidalne srebro. Taki produkt powinien też wspierać naturalny mikrobiom dzięki obecności prebiotyków.

Jak pielęgnować skórę dłoni, czyli co poza kremem do rąk?

Codzienne nakładanie kremu to podstawa pielęgnacji dłoni. Peeling i maska do rąk to kosmetyki, które stanowią jej idealne dopełnienie – pod warunkiem, że wykonujesz je 2-3 razy w tygodniu. Ważna jest również ochrona skóry przed zimnem i detergen

Marki powiązane z kategorią: Kremy do rąk