Aplikacja Mój Farmaceuta

Mój Farmaceuta Dr.Max to bezpłatna aplikacja - nowa forma świadczenia usług opieki farmaceutycznej.

            

 

Aplikacja nie tylko zapewni Ci stały dostęp do bazy leków, możliwość prowadzenia mobilnej apteczki i ustawienia automatycznych przypomnień o konieczności zażycia leków, ale przede wszystkim pozwoli Ci na stały kontakt z farmaceutą.

Dzięki naszej aplikacji już zawsze będziesz miał pod kontrolą zdrowie swoje i Twoich najbliższych. Poznaj najważniejsze funkcje aplikacji:

✔️ Stały dostęp do bazy leków – Znajdziesz w niej aktualne wersje ulotek, informacje o dawkowaniu leków, składzie i reakcjach niepożądanych.

✔️ Ustawianie przypomnień o zażyciu leków - Automatyczne powiadomienia przypominające o konieczności zażycia przyjmowanych leków ułatwią Ci kontrolowanie stanu swojego zdrowia i Twoich najbliższych.

✔️ Wirtualną apteczkę dla całej rodziny - Możliwość dodania kilku profili wraz z informacją o chorobach, na które cierpią poszczególne osoby i przyporządkowaniu im odpowiednich leków oraz uzupełnienie informacji o dawkowaniu, okresie zażywania, terminie ważności, a także o tym, czy opakowanie zostało już otwarte. Dodatkowa funkcja skanowania leków posiadanych w domowej apteczce ułatwia zarządzanie lekami z poziomu aplikacji.

✔️ Wsparcie farmaceuty w Twojej terapii – Podczas zakupu farmaceuta może wprowadzić do Twojej aplikacji indywidualne notatki dotyczące przyjmowanych leków. Dodatkowo, o ile wyrazisz na to zgodę, farmaceuta będzie miał wgląd do Twojej historii zakupów, co pozwoli mu na dopasowanie pełnej i bezpiecznej terapii.

✔️ Porady farmaceutyczne bez konieczności wychodzenia z domu - Dzięki funkcji czatu z farmaceutą w każdej chwili będziesz mógł upewnić się, czy przyjmujesz odpowiednią ilość tabletek lub skonsultować wybór leku do aktualnej potrzeby.

✔️ Dostęp do historii zakupionych leków - Dzięki aplikacji łatwiej będzie Ci omówić stan zdrowia z lekarzem lub farmaceutą i już nigdy nie zapomnisz nazwy zażywanych leków.

✔️ Wyszukiwanie najbliższych aptek - Z poziomu aplikacji błyskawicznie znajdziesz najbliższe aptek i wraz z informacjami o ich godzinach otwarcia i numerem kontaktowym. Dbaj o swoje zdrowie na MAXa!

 

      

Pobierz i zainstaluj aplikację Mój Farmaceuta – Dr.Max już dziś!

POBRAĆ MOŻESZ TUTAJ

aplikacja_qr