Włosy (109)

Na pytanie, jak dbać o włosy trudno jest znaleźć jedną, uniwersalną odpowiedź. Każdy typ włosów jest inny i każda z nas ma inne oczekiwania odnośnie ich pielęgnacji. Do tego pojawiają się problemy z włosami i skórą głowy, które wymagają zmiany swoich nawyków pielęgnacyjnych czy nawet diety. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wybierać kosmetyki do włosów - tutaj znajdziesz rankingi najlepszych kosmetyków prosto z apteki, a do tego porady dla każdego typu włosów.


Ten poradnik o pielęgnacji włosów pomoże Ci ocenić czy należysz do grupy posiadaczy włosów wysoko-, nisko- czy średnioporowatych oraz jaki jest ogólny stan Twojej skóry głowy. Czasami problemy z niesfornymi kosmykami zaczynają się już przy skalpie, o którym wiele osób zapomina podczas codziennej pielęgnacji.


Na naszej stronie dowiesz się, jakie elementy dbania o skórę w tym obszarze sprawdzają się najlepiej i dlaczego ważne jest peelingowanie czy nawilżanie skalpu. Poruszamy także problem puszących się włosów i domowych metod na ich piękny wygląd, a oprócz tego, nie zapominamy o wprowadzeniu Cię w świat diety i suplementów, czyli czynników, które są jednymi z najsilniej wpływających na stan włosów.