Blog o ciąży

  (104)

Oczekiwanie na dziecko bywa bardzo wyczerpujące. Ciało kobiety szybko się zmienia, dlatego należy zadbać o ruch i odpowiednią dietę. Pojawiają się również dolegliwości w postaci nudności, puchnięcia nóg, ogólnego osłabienia, bólu kręgosłupa, trudności z zasypianiem. Jak dbać o siebie w ciąży? Co zrobić, żeby wzmocnić odporność organizmu? Kiedy trzeba skontaktować się z lekarzem? Co musi znajdować się w szpitalnej wyprawce? Jak przebiega ciąża? Blog, który prowadzimy, pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań.

Ciąża – poradnik dla rodziców!

Wskazówki na naszym blogu opracowują specjaliści. Opisują oni, jak powinna być prowadzona ciąża. Porady dla mamy przygotowują lekarze, fizjoterapeuci, dietetycy. Tłumaczą, czym charakteryzuje się zdrowa ciąża. Podpowiadają, na co zwracać szczególną uwagę. Poruszają również tematy związane z relacjami intymnymi oraz wyjaśniają, na jakie badania laboratoryjne  musi zgłosić się mama w ciąży.

Jak dbać o siebie w ciąży? Blog dla przyszłych mam!

Podpowiadamy też, co robić, by uniknąć rozstępów i nieestetycznych zmian na skórze. Tłumaczymy, jakie kosmetyki stosować. Publikowane porady dla mam w ciąży dotyczą także codziennego menu. Z naszych artykułów dowiesz się, jak dbać o zdrowie w ciąży. Wskazujemy produkty stanowiące kopalnię wartościowych składników odżywczych, a także wyjaśniamy, jakich artykułów spożywczych powinna unikać  młoda mama w ciąży.

Ciąża – poradnik dla mężczyzn

Jak przebiega ciąża? Porady na ten temat stanowią też źródło inspiracji dla mężczyzn chcących wspierać swoje partnerki. Z naszych artykułów dowiesz się, jak budować bliskość w związku. Sprawdzisz, z czym wiąże się pierwsza ciąża. Blog tworzony przez naszych specjalistów zawiera ponadto wskazówki dotyczące technik relaksacyjnych. Porady w ciąży dotyczą ponadto sposobów na zminimalizowanie stresu.

Jak dbać o ciało w ciąży?

Nasz blog o ciąży dotyka kwestii związanych z aktywnością fizyczną. Wyjaśniamy, czy kobiety oczekujące na dziecko mogą się gimnastykować. Opisujemy popularne ćwiczenia rozciągające. Nie wiesz, jak dbać o siebie w pierwszych tygodniach ciąży? Chcesz dowiedzieć się, na co możesz pozwolić sobie w II lub III trymestrze ciąży? Poradnik dostępny na naszej stronie stanowi kompleksowe kompendium wiedzy. Publikowane wskazówki bazują na najnowszych doniesieniach naukowych oraz zaleceniach Instytutu Matki  i Dziecka.

Przeczytaj też