Seks - porady

  (19)

Co wpływa na udany seks? Wbrew pozorom zagadnienie związane z życiem erotycznym nie ogranicza się wyłącznie do cielesności. Dużą rolę odgrywają również inne czynniki. Do najważniejszych zaliczają się emocje, psychika, wzajemne relacje. Co zrobić, by urozmaicić tête-à-tête? Jak uniknąć rutyny w związku? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na naszym blogu. W artykułach prezentujemy też porady seksualne dla par z różnym stażem.

Jak pozbyć się nudy w sypialni? Poznaj sposoby na udany stosunek!

Istnieje wiele metod na poprawienie jakości życia intymnego. Do najprostszych należy rozmowa. Trzeba dowiedzieć się, jakie oczekiwania ma partner i co według niego oznacza udany stosunek. Warto dzielić się także swoimi pragnieniami. Można zastanowić się nad wypróbowaniem nowych pozycji lub uprawianiem miłości w niestandardowych miejscach. Ogromne znaczenie zyskuje ponadto gra wstępna. Żeby ją wzbogacić, wiele par zaopatruje się w erotyczne zabawki lub zmysłową bieliznę. Jak jeszcze podnieść temperaturę w związku? Nasz seks poradnik stanowi źródło niebanalnych inspiracji.

Chcesz cieszyć się udanym seksem? Przeczytaj nasze  porady erotyczne!

Czy istnieją sprawdzone sposoby na seks? Nie! Bliskość między partnerami buduje się miesiącami, dbając o wzajemne relacje.  Uczucia należy pielęgnować. Para powinna darzyć się szacunkiem, odnosić się do siebie z życzliwością, wspólnie rozwiązywać problemy. Nie wolno zapominać o wsłuchiwaniu się w potrzeby drugiej osoby. Jeśli związek przeżywa kryzys, nawet najlepsze seks porady na nic się nie zdadzą. Jak budować głębokie więzi i wspierać się na co dzień? Tego dowiesz się z naszego bloga!

Przydatne informacje o seksie. Sprawdź więcej na naszym blogu! 

W publikowanych przez nas artykułach znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące stref erogennych, technik masażu, faktów i mitów z życia intymnego. Opisujemy też metody antykoncepcyjne oraz przedstawiamy dane związane z ich skutecznością. Dodatkowo tworzony przez nas poradnik seksu stanowi kompendium wiedzy na temat naturalnych afrodyzjaków, rodzajów orgazmów oraz ćwiczeń mięśni Kegla. Zachęcamy do lektury!

Przeczytaj też