Nuance Absolute Caviar and Pearl

Nuance Absolute Caviar and Pearl to linia ekskluzywnych kosmetyków pielęgnacyjnych, które wspierają codzienną pielęgnację cery dojrzałej u kobiet w wieku 50+. Preparaty wyróżniają się zaawansowaną formułą, która poprzez zawartość ekstraktu z pereł i czarnego kawioru odmładza oraz rozświetla skórę.

Sortuj według
 • Absolute Caviar and Pearl

  Kosmetyki Absolute Caviar and Pearl – luksusowa uczta dla Twojej skóry

  Wraz z wiekiem skóra każdego z nas zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Widzimy, jak z dnia na dzień traci swą jędrność, elastyczność i promienny blask. Dobra informacja jest jednak taka, że jesteśmy w stanie przynajmniej stopniowo zatrzymać ten proces, m.in. poprzez wdrożenie odpowiedniej pielęgnacji skóry z pierwszymi oznakami starzenia. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, marka Nuance opracowała linię kosmetyków do ciała Absolute Caviar and Pearl, które bazują na wysokim stężeniu składników aktywnych, jak również łagodnych ekstraktach roślinnych, które są przetwarzane w delikatny, czysty sposób.

  Jak podkreśla marka Nuance, niezaprzeczalnym atutem ich kosmetyków, w tym również tych z linii Absolute Caviar and Pearl, jest zastosowanie innowacyjnych patentów na naturalne kompleksy roślinne, a także unikanie wszelkich substancji, które mogłyby wpłynąć niekorzystnie na kondycję skóry. W przypadku kosmetyków Absolute Caviar and Pearl kluczową rolę odgrywa ekstrakt z pereł tahitańskich, który przeciwdziała oznakom starzenia skóry oraz wyciąg z kawioru, który regeneruje i remineralizuje skórę.

  Absolute Caviar and Pearl – poznaj asortyment marki

  Czujesz, że Twoja skóra zmaga wymaga nawodnienia, odżywienia, uelastycznienia i regeneracji? Poznaj linię kosmetyków Absolute Caviar and Pearl stworzoną po to, aby ochronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i spowolnić procesy jej starzenia. A oto kilka propozycji kosmetyków Absolute Caviar and Pearl, które warto wypróbować: